Hakkımızda

Şirketimiz deneyimli ve uzman kadrosuyla 2012 yılında kurulmuştur. İskele üretiminin yanı sıra kiralama ve lojistik alanlarında da hizmet vermektedir.

Faaliyette bulunduğu her alanda, ilkeleri doğrultusunda, eksiksiz ve yüksek kalitede hizmet veren şirketimiz, gerek proje öncesi, gerek proje sonrasında aynı özenle lojistik destek sağlayarak kısa zamanda sektörde bulunan öncü kuruluşlar arasında yer almıştır.

Amacımız; çalışan ve üreten bir toplumun fertleri arasında yer almak, emeğe saygı göstermek, önce insan anlayışı ile sahip olduğumuz Anadolu Kültürü’nün değerlerinden vazgeçmemek, sözümüzün senet olduğu gerçeğini aynı samimiyet çerçevesinde devam ettirebilmektir. Bunun için gerekli kadronun oluşturulduğu, kaliteli, doğru ve güvenli bir çalışma ortamı sağlandığının teminatı, bugüne kadar yer aldığımız projelerdir.

Gelecek hedefimiz; her geçen gün güçlenen şirketimizin adından övgüyle söz ettirmek ve ülke geleceğimize katma değer kazandırmak, istihdamı arttırmak; ayrıca müşterilerimizle kaliteli, güvenli, hızlı ve uzun vadeli işler yaparak ve ilişkilerimizi güven temelinde inşa etmek üzere var gücümüzle çalışmaktır.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesi, satış ve kiralama sonrası lojistik desteğimiz ile layık olduğunuz hizmeti sağlayarak %100 müşteri memnuniyeti kazanmak için buradayız.

Çünkü bizler ülkemizi ve insanımızı seviyoruz …